Hediye Çarkı yeni yıl kampanyası sürprizlerle başladı! 24 Ocak’a kadar her hafta GB garantisine ek olarak şanslı 1000 kişi bir yıl boyunca geçerli 100 GB kazanıyor.

Hediye Çarkı yeni yıl kampanyası sürprizlerle başladı! 24 Ocak’a kadar her hafta GB garantisine ek olarak şanslı 1000 kişi bir yıl boyunca geçerli 100 GB kazanıyor. 100 GB kazanma fırsatı yakalamak için daha çok çevirin, kazanma şansınız artırın!

- Kampanya 21.12.2020 tarihi itibarı ile başlayacak, 24.01.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

- Kampanyadan aktif tüm Vodafone Bireysel Faturalı ve Bireysel Faturasız ses ve data aboneleri yararlanabilir.

- Kampanyaya katılım gösteren abonelerimiz, kampanya süresi boyunca Hediye Çarkı’ndan her hafta GB hediyesi kazanacaktır.

- Bu kampanyaya özel olarak; kampanya süresi içerisinde Hediye Çarkı’nı çevirme önkoşulu ile rastgele seçilecek 1000 kişiye, Hediye Çarkı portföyündeki internet hediyelerinden farklı olarak, 1 yıl geçerli 100 GB internet hediye edilecektir. Hediye 1000 adet ile sınırlı tutulacak ve Hediye Çarkı diğer internet hediyeleri kullanım koşulları bu ürün için de geçerli olacaktır. Bu hediyeyi herhangi bir abonemiz sadece bir kez kazanabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasından  Avantajlar > Fırsatlar Dünyası >  bölümüne girip, hediye çarkını çevirerek 100GB kazanma şansını yakalayın.

https://hatkampanyalari.com/kampanya/vodafone-hediye-carkindan-100-gb-hediye

YOUR REACTION?