İnternet ortamında son zamanlarda meksika dalgası gibi yayılan dizi izle fırtınası tüm dünya ile birlikte Türkiyeyi de sarmış oldu. Dizilerin yaz sezonuna girmesi ile kendini denemek isteyen yapımcılar birbiri ardına yeni dizi çıkarmaya başladılar.

İnternet ortamında son zamanlarda meksika dalgası gibi yayılan dizi izle fırtınası tüm dünya ile birlikte Türkiyeyi de sarmış oldu. Dizilerin yaz sezonuna girmesi ile kendini denemek isteyen yapımcılar birbiri ardına yeni dizi çıkarmaya başladılar.

İnternetteki dizi izle fırtınasının hızla yayılmasının nedenlerinin başlı başında fatmagülün suçu ne izlemek isteyenler ile kurtlar vadisi izlemek isteyenlerin çakışması felan değil. Asıl amaç devamlı giren reklamlardan milletin dizi izleyememesi.

Bu durumları farkeden webmasterlar çok başarılı siteler açıldı. Şuan http://www.bolumizle.org dizi izle sitesi nerede ise tv ile aynı anda hd kalitede yayın veriyor. Yok böyle bir olay denecek duruma gelmiş durumda. Muhteşem yüzyıl izlemek mi istiyorsunuz dizi sitesini açıyorsunuz televizyondan 10 dakika sonra buradada yayın başlıyor. Reklamsız rahat rahat arkanıza yaslanarak izleyebiliyorsunuz. Kaldiki sadece belli dizilerde değil matrax izlemek isterseniz bile bu siteleri takip edebilirsiniz.

Reklamlar başlı başına dizi izleyicilerine engel olsada kalbim seni seçti izle mek için www.bolumizle.org sitesini deneyebilirsiniz. İnternet artık okadar çok geliştiki televizyondan daha özgür olmasının avantajı ilede artık televizyon dünyasının yerini kapmaya aday konumuna gelmiştir. Dizi izlemek için belli bir saati beklemenize gerek yok. Artık onlar sizin saatinize uyacaklar. Size uygun olan zaman nezaman ise diziyi ozaman seyredersiniz. Ancak piyasada 100 den fazla dizi sitesi var. Çoğu kopya siteler. Bunların içinde 2-3 kendi çekimi olan site var, bu 2-3 site arasındanda hergün aralıksız dizi yayını yapan tek site www.bolumizle.org dizi izle sitesi ayrıca yarışma ve talkshow programlarınıda yayınlıyor. Benim en sevdiğim özelliği ise haber izleyicileri için hergün 2 ana haber bültenini yayın listesine alması.

YOUR REACTION?

Facebook Conversations