Çocuklarımızı fiziksel, bilişsel, duyuşsal ve sosyal anlamda eğiten, bu eğitimi verirken de sıkmadan, eğlendirerek sonuca ulaşan bir web sitesi bulmak çok zorlaşır oldu.

Günümüzde “bilgi çöplüğü” denebilecek hale gelen internet siteleri ne kadar da artmaya başladı değil mi? Çocuklarımızı fiziksel, bilişsel, duyuşsal ve sosyal anlamda eğiten, bu eğitimi verirken de sıkmadan, eğlendirerek sonuca ulaşan bir web sitesi bulmak çok zorlaşır oldu. Onları güvenle internet başına bırakmak için ebeveyn koruma programları kullanmak, gerçekten eğitici materyallerin bulunduğu sitelere yönlendirmek için türlü türlü “Ali Cengiz oyunları” yapmak moda olmuş durumda. Aslında bunlarla uğraşmak bir yana dursun, hem size güven duygusunu aşılayabilecek, hem de çocuklarınızın girmemek istemeyeceği bir durum söz konusu olmayan siteleri bilmek, her iki tarafı da memnun bırakır. İşte bu sitelerden biri de Çilek Oyun. Cilekoyun.com adresinden ulaşabileceğiniz bu site, tüm çalışma ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

6 senedir hizmet veren bu çalışkan ve ilkeli oyun sitesi, çocuklarınızı olumsuz etkileyen her tür kötü materyallerden arındırılmış durumda. Bütün bu kötü materyaller ya filtrelenerek uzak tutuluyor ya da sansürleniyor. İşte bu durumda karşınıza tertemiz bir dünya açılıyor. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz bu 6 sene boyunca özgün kalmayı başaran Çilek Oyun ekibi, bu özelliklerini “Ne ekersen onu biçersin.” atasözüyle bağdaştırmış durumda. İşte bu şekilde eğlendirirken öğrendiren oyunlarıyla rakiplerine karşı fark atarak anne-babaların gözüne girmeyi başarmış. Ayrıca sürekli aynı Oyunlar oynamak, sıkıcı bir ortam yaratacağı için her gün yenilerini de eklemeyi göz ardı etmiyor Çilek Oyun.

Çilek Oyun`un en önemli özelliklerinden biri de şu: Çoğumuz yeni açtığımız bir oyunu nasıl oynandığına dair çözmek için uğraşıyor. Başarılı analiz ekibiyle bu duruma da çözüm getiren Çilek Oyun, önce kısa bir bilgi verip oyun hakkında bilgi edinmemizi sağlıyor, daha sonra da detaylı incelemeleriyle açıklama bölümünü de bize sunuyor. Böylece oynayacağımız oyunu çözmek için vakit harcamamızı engelliyor. Bunun yanı sıra oyunları size mantıklı bir biçimde sıralayıp dizi halinde vermekte. Beğendiğiniz bir oyunun devamı var ise yine aynı sitede bunu bulmanız mümkün.

Artıları saymakla bitmeyen bu Oyun sitesi, üyelik sistemi de getirerek kullanıcılarının birbirini tanıma fırsatı sağlamış. Tabii ki bu zorunlu değil; ancak kayıt olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız halinde “Çilek Para” ismindeki puanları toplayarak çeşitli özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Kendi profilinizi kişiselleştirebilir, diğer kullanıcılara kendinizi tanıtma fırsatı sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte sosyal paylaşım sitesi Facebook`ta da varlığını gösteren Çilek Oyun`un hayran sayfasını beğenerek çeşitli aktivitelerde bulunabilir, diğer kullanıcılarla sevdiğiniz oyunları paylaşabilirsiniz. http://www.facebook.com/cilekoyun adresinden ulaşabileceğiniz bu hayran sayfasını beğenerek siz de aralarına katılın.

YOUR REACTION?

Facebook Conversations